Montaż i eksploatacja

MONTAŻ I EKSPLOATACJA

Własna, przeszkolona grupa montażowa dokłada starań by wykonywać należycie swoją pracę zgodnie z zaleceniami oraz oczekiwaniami klientów.
Do montażu okien używają materiały najwyższej jakości; dotyczy to pianki, silikonów, śrub itp. Podczas wymiany okien starannie zabezpieczają stanowisko pracy, dbając o to by chronić mienie klienta.

Czytaj więcej...

Gwarancja estetyki

GWARANCJA ESTETYKI

Piękne i estetyczne okna to wizytówka domu, jednak tylko właściwy ich dobór zagwarantuje satysfakcjonujący efekt końcowy.
Dlatego warto wiedzieć:

Czytaj więcej...

Gwarancja funkcjonalności

GWARANCJA FUNKCJONALNOŚCI

Czy okleina drewnopodobna posiada pod spodem warstwę koloru nałożoną w procesie koekstruzji?
Proces koekstruzji polega na barwieniu w masie warstwy profilu PVC w oknach z kolorem jednostronnym. Dzięki zastosowaniu tej technologii w Oknach z Krakowa nawet po głębokim zarysowaniu usterka nie będzie widoczna i nie będzie potrzeby wymiany całego skrzydła okiennego. Zatem brak tej technologii również może skutkować problemami dla Klientów.

Czytaj więcej...

Gwarancja jakości

GWARANCJA JAKOŚCI
Szczegółowe wymogi techniczne to między innymi:

Czy firma posiada certyfikat jakości Q-Zert i czy produkuje okna według nowej europejskiej normy EN 14351-1:2006?
W przypadku OKNOPLAST-Kraków, świadectwem najwyższej jakości jest europejski certyfikat Q-Zert wydany przez prestiżowy niemiecki Instytut ift Rosenheim, który firma otrzymała jako pierwszy producent w Polsce. Krakowska firma jako pierwsza rozpoczęła także produkcję zgodnie z nową europejską normą EN 14351-1:2006 "Okna i drzwi". Produkcja niezgodna z nową normą oznaczać będzie wkrótce, że dana firma wprowadza na rynek okna niezgodnie z prawem.

Czytaj więcej...

F.H.U. Baszyńska - Dudek
PARTNER HANDLOWY
OKNOPLAST - KRAKÓW

Biura Handlowe:
Głogów
ul. Morcinka 8, tel. 76 834 13 87

biuro@okna.glogow.pl