GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Bezpieczeństwo to zarówno względy antywłamaniowe, a także pewność właściwego zakupu

Kluczowe sprawy, to:

Czy w standardzie zastosowane są grzybki antywłamaniowe przykręcane do zbrojenia?
W oferowanych jedynie w Oknach z Krakowa nowoczesnych okuciach Maco Multi-Matic już w standardzie oferowany jest zaczep antywyważeniowy Safety Plus, zwiększający bezpieczeństwo Klientów. Do jego produkcji stosowane są odpowiednie stopy metali, które zwiększają jego trwałość i zawsze przykręcany jest on do stalowego zbrojenia. Brak jakichkolwiek zabezpieczeń lub często spotykane wkręcanie czopów do plastikowej ramy sprawia, że okna i drzwi do domu stoją dla złodzieja otworem.

Czy w standardzie oferowana jest blokada błędnego położenia skrzydła?
Blokada błędnego położenia skrzydła, oferowana w Oknach z Krakowa w standardzie, uniemożliwia wypadnięcie skrzydła okiennego z ramy przy niedokładnym ustawieniu klamki. Brak takiego rozwiązania może skutkować niebezpieczeństwem dla użytkownika, związanym z możliwością niekontrolowanego przechyłu skrzydła, co jest szczególnym zagrożeniem dla dzieci.

Czy firma istnieje dłużej niż okres udzielanej gwarancji?
OKNOPLAST-Kraków udziela gwarancji na swoje produkty na okres 7 lat, a na szyby z Termoramką nawet do 10 lat. Taki okres gwarancji możliwy jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wyszkolonym pracownikom, najwyższej jakości komponentom oraz parkowi maszynowemu. Niska cena produktu, a co za tym idzie częsty brak jakości powodują, że firmy próbują wydłużać czas gwarancji na dłuższy niż czas swojego istnienia na rynku, co czyni gwarancję zupełnie abstrakcyjną.

Czy gwarancja zawiera szczegółowe warunki i prawa przysługujące Klientowi?
W przypadku Okien z Krakowa gwarancja dołączona jest do każdego okna, dzięki czemu nie następują żadne nieporozumienia w przypadku ewentualnych kontaktów z serwisem. Zawiera ona szczegółowe warunki i prawa przysługujące Klientowi oraz imienną pieczątkę kontroli jakości. Brak tych szczegółów na gwarancji danego producenta może oznaczać trudności dla Klienta w dochodzeniu ewentualnych roszczeń, jak również fakt, że dany producent może nie posiadać wyspecjalizowanego działu kontroli odpowiadającego za jakość produktów.

F.H.U. Baszyńska - Dudek
PARTNER HANDLOWY
OKNOPLAST - KRAKÓW

Biura Handlowe:
Głogów
ul. Morcinka 8, tel. 76 834 13 87

biuro@okna.glogow.pl