GWARANCJA ESTETYKI

Piękne i estetyczne okna to wizytówka domu, jednak tylko właściwy ich dobór zagwarantuje satysfakcjonujący efekt końcowy.
Dlatego warto wiedzieć:

Czy producent oferuje wybór różnych kształtów skrzydeł i listew przyszybowych?
OKNOPLAST-Kraków oferuje kilka rodzajów kształtów skrzydeł, dzięki czemu Okna z Krakowa można dobrać do każdego rodzaju budynków, zarówno budownictwa wielo- i jednorodzinnego, jak również budynków w stylu retro. Wybór listew przyszybowych pozwala natomiast na odpowiednią kompozycję okna z wnętrzem pomieszczenia. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu Klient może dobrać okno do swojego gustu, co jest niemożliwe przy stosowaniu wyłącznie standardowych okien.

Czy w ofercie znajduje się szeroki wybór jedno- i dwustronnych folii drewnopodobnych?
Wybór odpowiednich kolorów okien, które będą się wizualnie komponować z kolorem elewacji budynku, jest podstawową kwestią wpływającą na to, by nasze okna stały się wizytówką domu. Szeroka gama folii drewnopodobnych w ofercie OKNOPLAST-Kraków pozwala na ciekawe kompozycje okien i elewacji budynku. Brak szerokiej oferty oklein drewnopodobnych może przeszkodzić w odpowiednim doborze kolorów, a co za tym idzie także źle wpłynąć na kolorystykę domu.

Czy istnieje możliwość wyboru koloru uszczelki (czarny, szary, brązowy)?
Uszczelki EPDM oferowane w OKNACH z Krakowa cechują się trwałym i niebrudzącym się profilem. Występują w trzech kolorach (czarnym, szarym i brązowym), które uzależnione są od wyboru przez Klienta koloru okien. Pozwala to np. na zastosowanie w w oknach z okleiną drewnopodobną uszczelki w kolorze brązowym, przybliżonym do barwy okna. Dzięki temu uszczelka wkomponowuje się w okno, tworząc wrażenie przenikania, co nie jest możliwe przy zastosowaniu w oknach z okleiną drewnopodobną uszczelki czarnej lub szarej.

Czy producent oferuje okna białe z kolorem od wewnątrz?
Często zdarza się, że elewacja budynku mieszkalnego nie daje możliwości zastosowania innego koloru okien niż biały. W ofercie OKNOPLAST-Kraków możliwe jest kolorystyczne dobranie okien do wnętrza pomieszczenia i gustu Klienta, zachowując kolor biały od zewnętrznej strony. Brak takiej możliwości ogranicza architektoniczne rozwiązania wnętrza pomieszczenia, a co za tym idzie także indywidualne upodobania Klientów.

Czy producent oferuje szeroką gamę dodatków okiennych?
Szeroka oferta dodatków okiennych pozwala jeszcze bardziej zindywidualizować ofertę pod oczekiwania Klientów. Takie elementy jak niski próg balkonowy WIN-STEP czy Termoramka ze stali szlachetnej, pozwalają nie tylko wpłynąć na estetykę okien, ale również na ergonomię użytkowania. Również odpowiedni dobór dodatków takich jak szprosy, parapety czy rolety potrafi wpłynąć na estetykę okien, tak więc zdarzyć się może, że standardowa oferta bez dodatków nie zaspokoi indywidualnych potrzeb Klientów.

Czy istnieje możliwość doboru odpowiednich klamek?
Klamki Hoppe używane przez OKNOPLAST-Kraków nazywane są biżuterią Okien z Krakowa. Dobór odpowiednich kształtów i kolorystyki ma znaczący wpływ na estetykę okien. OKNOPLAST-Kraków stosuje wyłącznie aluminiowe klamki, co ma również znaczenie w przypadku ich wytrzymałości obliczanej na 15 tysięcy cykli (rygorystyczna niemiecka norma DIN uznaje za wystarczające 10 tysięcy cykli). Stosowanie zwykłych klamek plastikowych nie tylko zmniejsza wartość użytkową , ale również obniża estetykę okien.

F.H.U. Baszyńska - Dudek
PARTNER HANDLOWY
OKNOPLAST - KRAKÓW

Biura Handlowe:
Głogów
ul. Morcinka 8, tel. 76 834 13 87

biuro@okna.glogow.pl